YASAL UYARI

www.ogretmen.net Web Sitesi’ni (“Web Sitesi”) ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Web Sitesi Libadiye Cad. Emaar Residence No:82e/291 Üsküdar/ İstanbul adresinde faaliyette bulunan Muslu Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi’ne aittir.

Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içeriğin, bütün metinlerin, görüntülerin, seslerin, yazılımların, logonun, amblemin ve diğer malzemelerin her türlü telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları Muslu Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi’ne aittir ya da ilgili hak sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir. Web Sitesi üzerinde yayınlanan tüm içerik başta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında korunmaktadır. Sitenin hiçbir bölümü çoğaltılıp ticari kazanç amacıyla satılamaz ya da dağıtılamaz; ayrıca yazılı çıktı halinde veya başka bir siteye gönderilmesi de dahil olmak üzere elektronik formatta başka herhangi bir çalışmaya, yayına veya siteye eklenemez. Başka hiç kimseye bu konuda lisans ya da hak verilmez.

Web Sitesi içeriğini, Muslu Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi’nden yazılı izin almaksızın herhangi bir şekilde kullanmanız durumunda başta 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu olmak üzere yasal mevzuat kapsamında hukuki ve cezai sorumluluğunuz doğacağını, telif haklarını ihlal etmeniz ve haksız rekabet yaratmanız nedeniyle hakkınızda hukuk davası açılacağını ve savcılığa şikayette bulunulacağını bildiririz.