NEDEN ÖĞRETMEN.NET?

ÖĞRETMEN.NET, özel ders takviyesine ihtiyaç duyan öğrencileri, yüksek kalite standartları çerçevesinde çalışmayı ve koşulsuz öğrenci memnuniyeti sağlamayı taahhüt etmiş, tecrübeli ve Türkiye’nin en nitelikli freelance öğretmenleri ile bir araya getirir.

ÖĞRETMEN.NET öğretmenleri, ilk ve ortaöğretim ders destek, liseye giriş sınavı, yükseköğretim sınavları, diğer sınavlara hazırlık konularında ve ayrıca ana dili İngilizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca olan tecrübeli öğretmenlerle de yabancı dil alanında özel ders hizmeti verir.

ÖĞRETMEN.NET öğretmenleri, özel ders hizmetlerini, online ve yüz yüze olarak sunmaktadır.

İLETİŞİM

Teklif al sayfasından veya telefonla görüşülerek öğrencinin özel ders ihtiyacının detayları öğrenilir.

TEKLİF

Öğrencinin ihtiyacına göre en uygun öğretmen adayı bulunur ve öğretmenin akademik kariyeri, tecrübesi, uzmanlık alanı hakkında öğrenci veya velisine bilgi verilir.

ÖZEL DERSLERE BAŞLANMASI

Teklifin kabul edilmesi sonrasında öğretmen ve eğitim danışmanımızla birlikte ders programı yapılır ve derslere başlanır.

ÖĞRETMEN.NET, verdiği ayrıcalıklı hizmette, koşulsuz %100 öğrenci memnuniyeti garantisi sunar.
Özel dersten memnun kalınmaması durumunda; öğretmen değiştirilir. Yerine uygun öğretmen bulunamaz ise hizmet iptal edilir.

Öğretmenlerimiz, özel ders başarısının istikrarlı ve uzun vadeli bir çalışmayla sağlanacağını bildiğinden, özel ders hizmetleri paket olarak sunulur.

  • Matematik, 5 saatlik paket
  • Diğer dersler, 3 saatlik paket
  • Matematik, 10 saatlik paket
  • Diğer dersler, 5 saatlik paket

Öğretmenler, öğrencinin verimliliğini ders sonrasında raporlar. Öğrenci velisi bu raporu inceleyerek; öğrencinin derse ilgisi, heyecanı, ödev durumu, dersin sonucu, başarısı gibi bilgileri alır.

ÖĞRETMEN.NET, öğretmenlerinin ve öğrencilerinin fotoğraf, adres, telefon vb. hiçbir bilgisini internet veya herhangi bir mecrada yayınlamaz; herhangi bir kurumla veya kişiyle paylaşmaz; reklam amaçlı kullanmaz; müsaade edilmedikçe hizmetleriyle ilgili bildiri göndermez.

Özel ders talebi alındığında uygun öğretmen adayı aranırken; referanslarındaki öğrencilerin öğretmenine methiyelerle dolu yorumları, verilen yıldızları, öğretmenin kendisini anlatması gibi subjektif unsurlar değerlendirilmez. Sadece ÖĞRETMEN.NET’in kendi başarı puanlama sistemi esas alınır. Puanı düşen öğretmenler üyelikten çıkarılır.

ÖĞRETMEN.NET, üye öğretmenlerin uzmanlıklarını, eğitimlerini kanıtlayan tüm belgeleri (diplomalar, sertifikalar, referans mektupları, vb.) başvuru aşamasında alır.

ÖĞRETMEN.NET üye öğretmenleri, müfredata uygun şekilde eğitim sistemini geliştirip öğrencisinin başarısını sağlamakla sorumludur.
Öğretmenler, her ders öncesi ders hazırlıklarını yaparlar ve ders materyallerini hazırlayarak derse girerler.

ÖĞRETMEN.NET, öğretmen seçiminde güvenliğe maksimum düzeyde önem verir.
Üye öğretmenlerinin tümünden sabıka kaydı, ikametgâh, referans, sağlık raporu gibi belgeler ister ve bu belgelerin doğruluğunu araştırır.