Sık Sorulan Sorular

Yardım İçeriği

Ogretmen.net, herhangi bir konuda ders almak isteyen öğrenciler ile alanında uzmanlaşmış öğretmenleri bir araya getiren bir Özel Ders ve Blog sitesidir. Ogretmen.net geniş öğretmen portföyü, kullanıcı dostu ara yüzü ve profesyonel hizmet anlayışı ile bire bir ve grup ders alanında; tüm ihtiyaçlara cevap veren bir platformdur. Ogretmen.net sayesinde her yıl kendisini geliştirmek isteyen binlerce kişi, aradığı kriterlerdeki öğretmenlere kolayca ulaşmaktadır.

Ogretmen.net, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yaşayan öğrenci ve öğretmenlere aracısız bir şekilde ulaşmanın en kolay yoludur. Ogretmen.net ile ders almak isteyen binlerce kişi kaliteli, hesaplı ve kriterlerine en uygun özel öğretmeni kolay ve hızlı bir şekilde bulmaktadırlar.

Ogretmen.net sayesinde akademik dersler, sınav hazırlıkları, yabancı dil, bilgisayar, müzik, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitim gibi farklı dallarda eğitim veren binlerce profesyonele ulaşabilir, kolayca iletişime geçerek hızla ders almaya başlayabilirsiniz. 

Ogretmen.net'te iki farklı Üyelik tipi mevcuttur. Bunlaradan biri ''Öğretmen'' diğeri ise ''Öğrenci/Veli'' Üyeliğidir.

''Öğretmen'' Üyeliği Özel Ders vermek için Ogretmen.net platformuna üye olan kişileri kapsar.

''Öğrenci/Veli'' Üyeliği ise Özel Ders almak için Eğitmen arayan ve Ogretmen.net platformuna üye olan kişileri kapsar.

''Öğretmen'' Üyeliği Ücretli olup, 3 Adet Üyelik Seçeneği Sunmaktadır. Üyelik Paketlerine buradan ulaşabilirsiniz. ''Öğrenci/Veli'' Üyeliği ise Tamamen Ücretsizdir.

Ogretmen.net platformuna Üye olmak için Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Platformumuza Hoş Geldiniz.

Ogretmen.net

Ogretmen.net Öğretmenleri alanında ki En jenerik Özel Ders Sitesine Üye olarak, diğer platformlardan her zaman bir adım öndedirler.

Ogretmen.net Siz değerli Öğretmenlere ek olarak gelir elde etmenizin yanında sizin prestijli bir portföy oluşturmanıza ve zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Ogretmen.net Platformunda yerinizi almak için Kayıt Ol! linkine tıklayıp kayıt olabilir. Üyelik Paketleri linkine tıklayıp Üyelik Paketlerimiz Hakkında Bilgi alabilirsiniz.

Siz Saygıdeğer Öğretmenlerimize sizin platformunuz olan Ogretmen.net'e hoş geldiniz diyerek, selamlıyoruz.

Önemli Not: Ogretmen.net platformunda öğretmen olarak kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra, Lütfen profilinizi eksiksiz olarak doldurduğunuzdan emin olun; Profilinizin doluluk oranı sizin daha fazla görüntülenmenizi sağlayacaktır.!

Ogretmen.net

Ogretmen.net Özel Ders Platformu,

Siz değerli Öğrenciler ve Herhangi bir alanda Herhangi yeni bir şey Öğrenmek isteyen Kişiler ile Özel Ders veren Yetenekli Öğretmenleri buluşturan Türkiye'nin Yeni Nesil Eğitim Platformudur.

Platformumuza Üye olmak için buraya tıklayarak Size uygun Üyelik tipini seçerek Üye olabilirsiniz.

Ogretmen.net'in Öğrenmek isteyenlere Sundukları arasında Hızlı ve Kolay doğru ders verene ulaşım, Doğrulanmış ve Alanında uzman Öğretmenler, Tamamen Sizin seçiminize bırakılmış ve Tüm bilgileri alabileceğiniz Profil bilgileri, Ömür Boyu Ücretsiz Erişim, vb. Hizmetler mevcuttur.

Bilgi bizi diğer kişilerden ayıran Hayatımızda ki En Temel farktır. Ne kadar çok bilirsek O kadar gelişiriz ve Değerli birer Birey haline geliriz.

Kurtaracaksa İnsanlığı Eğitim Kurtaracak diyerek; Sizlere Keyifli bir Eğitim Hayatı Diliyoruz!

Saygılarımızla!

Ogretmen.net

Ogretmen.net Blogu tamamen özgün içeriklerden oluşan Sitemiz Bünyesinde çalışan yazarlar tarafından oluşturulan ve Siz değerli okurlarımızın beğenisine sunulan içeriklerdir.

Keyifli Okumalar!

Ogretmen.net

Ogretmen.net, Platformunda ki Üyeliğinizi dilediğiniz an uyelikiptali@ogretmen.net adresine gerekli üyelik iptal sebebini belirterek gerçekleştirebilirsiniz.

Öğretmen Üyelikleri Ücretli Üyelik Sistemi barındırdığından Öğretmen Üyeliği tarafından gelen iptal talebinde istinaden Üyelik İptali gerçekleştirilir. Üye Herhangi bir Ücret iade talebinde bulunamaz!.

Öğrenci Üyelikleri için yine uyelikiptali@ogretmen.net adresine gerekli üyelik iptal sebebini belirterek Üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Ogretmen.net