Ogretmen.net, herhangi bir konuda ders almak isteyen öğrenciler ile alanında uzmanlaşmış öğretmenleri bir araya getiren bir Özel Ders ve Blog sitesidir. Ogretmen.net geniş öğretmen portföyü, kullanıcı dostu ara yüzü ve profesyonel hizmet anlayışı ile bire bir ve grup ders alanında; tüm ihtiyaçlara cevap veren bir platformdur. Ogretmen.net sayesinde her yıl kendisini geliştirmek isteyen binlerce kişi, aradığı kriterlerdeki öğretmenlere kolayca ulaşmaktadır.

Ogretmen.net, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yaşayan öğrenci ve öğretmenlere aracısız bir şekilde ulaşmanın en kolay yoludur. Ogretmen.net ile ders almak isteyen binlerce kişi kaliteli, hesaplı ve kriterlerine en uygun özel öğretmeni kolay ve hızlı bir şekilde bulmaktadır.

Ogretmen.net sayesinde akademik dersler, sınav hazırlıkları, yabancı dil, bilgisayar, müzik, spor, sanat, kişisel gelişim, direksiyon ve özel eğitim gibi farklı dallarda eğitim veren binlerce profesyonele ulaşabilir, kolayca iletişime geçerek hızla ders almaya başlayabilirsiniz.


Ogretmen.net Farkı:

Aracısız

Ogretmen.net’te aradığınız kriterlerde öğretmen ve öğrenciye ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, siteye üye olmaktır. Ogretmen.net’e üye olduktan sonra başka bir aracı kişi ya da kuruluşa ihtiyaç duymazsınız.

Kapsayıcı

Ogretmen.net, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki öğretmen ve derslere kolayca ulaşmanızı sağlar.

Pratik

Ogretmen.net, kullanıcı dostu ara yüzü ve detaylı arama seçenekleri ile kriterlerinize uyan öğretmen ve öğrencileri kolayca bulmanızı sağlar.

Güvenli

Ogretmen.net’e kayıt olurken bildirdiğiniz tüm kişisel bilgileriniz ve özel mesajlarınız güvenli bir şekilde saklanır ve üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Ogretmen.net