Ogretmen.net aracılığı ile ders vermek isteyen öğretmen ve eğitmenler üyelikleri ile birlikte diledikleri bir üyelik paketinden yararlanabilirler. Üye olmak isteyen öğretmen ve eğiticiler sitede yer alan ödeme yöntemlerinden, kendilerince en uygun olanı seçerek üyelik işlemini tamamlayabilirler. Kredi kartı ile yapılan ödemeler SSL güvencesi altındadır ve Ogretmen.net tarafından muhafaza edilir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde başka bir şirket ya da üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.

Ogretmen.net’in sunduğu ücretli üyelik hizmetinin iptalinin talep edilmesi durumunda, ücret iadesi için ödeme tarihinden en geç yedi (7) gün içerisinde, sitemize iade talebinde bulunulması gerekmektedir. Profili yayına alınan hesapların üyelik iptali talebinde bulunması söz konusu değildir.

Ogretmen.net’te ücretli üye kategorisinde bulunduğunuz sürece, ders talebinde bulunan öğrenciler ile öğretmenler arasında geçen maddi konularda Ogretmen.net’in bir fonksiyonu yoktur. Ders vermek isteyen kullanıcılarımız maddi kazanç elde etmese dahi, Ogretmen.net üyelik aidatını ödemekle mükelleftir.

Ogretmen.net’ten ücretli üyelik satın alan kullanıcılarımız; üyelik aidatını yedi (7) gün içerisinde istediği zaman Ücret Fark+KDV bedelini ödemek kaydıyla yükseltebilir.

Ogretmen.net’e sistemsel sebepler ile 96 saatten fazla erişilememesi durumunda, kullanmadığınız süre kadar üyelik süreniz uzatılacaktır. Sisteme erişimin kısıtlanması gibi hallerde kullanıcı ve üyeler Ogretmen.net’e dava açma hakkına sahip değillerdir. Üyeler bu şartı, siteye kayıt olarak kabul etmiş olurlar.

Ogretmen.net gerekli durumlarda, sitede yer alan kullanıcılara bilgi vermeksizin fiyat politikasını değiştirme yetkisine sahiptir. Bu fiyat değişikliğinden sitede kayıtlı olan kullanıcıların üyelik süreleri dolmayan üyeler etkilenmeyecektir. Kullanıcılar, üyeliklerini yenilemek istediklerinde yeni fiyat politikası geçerli olacaktır.

Üyelik aidatlarının belirtilen tutardan eksik ödenmesi durumunda, ücretli üyeliğinize ait özel profiliniz yayına girmez. Ücretli üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda ya da sözleşme kurallarının ihlal edilmesi gibi durumlarda, üyeliğiniz için Ogretmen.net tarafından tarafınıza ücret iadesi yapılmaz.